Piezīmes par datu aizsardzību

Peek & Cloppenburg īpaši lielu vērību sniedz personisko datu aizsardzībai un apņemas ievērot likumā noteiktos noteikumus par datu aizsardzību.

Apmeklējot mūsu interneta lapu, nav nepieciešams, lai Jūs sniegtu savus personas datus. Ja atsevišķām mūsu interneta lapā piedāvātajām funkcijām un servisa pakalpojumiem būs nepieciešami personas dati un to saglabāšana, tad mēs Jūs par to informēsim un lūgsim tos norādīt.
Šajā tīmekļa vietnē ar "etracker GmbH" (www.etracker.com) tehnoloģijām dati tiek apkopoti un saglabāti mārketinga un optimizācijas nolūkiem. No šiem datiem ar pseidonīmu tiek izveidots lietotāja profils. Šeit var tikt izmantotas sīkdatnes. Sīkdatnes ir nelielas teksta datnes, kuras tiek saglabātas lokāli vietnes apmeklētāja interneta pārlūkprogrammas starpatmiņā. Sīkdatnes ļauj atpazīt interneta pārlūkprogrammu, neizveidojot saikni ar personu. Ar "etracker" tehnoloģijām iegūtie dati bez attiecīgās personas piekrišanas netiek izmantoti, lai personīgi identificētu šīs tīmekļa vietnes apmeklētāju, un tie netiek saistīti ar personas datiem par pseidonīma lietotāju. Pret turpmāko datu ieguvi var iebilst jebkurā laikā.

Lai Jums ērti nodrošinātu atkārtotas pieslēgšanās iestatījumus (piem., Jūsu individuāli izvēlēto fona attēlu un mūziku) mūsu interneta lapā, daļēji tiek izmantotas arī ilgas darbības sīkdatnes ("Cookies"). Šie dati tiek saglabāti tikai šim mērķim un tie netiek saglabāti personiskas informācijas identificēšanai.

Jūs varat iestatīt savu interneta pārlūkprogrammu tā, lai tā Jūs iepriekš informē par sīkdatnēm. Jūs varat arī pilnībā atteikties no sīkdatnēm. Tomēr atteikšanās no sīkdatnēm atsevišķos gadījumos var tehniski izraisīt mūsu interneta lapas darbības traucējumus.

Visu jautājumu gadījumā par datu aizsardzību varat vērsties pie Peek & Cloppenburg KG datu aizsardzības speciālista:

Personai, kurai uzdots nodrošināt datu aizsardzību
Mechelgasse 1
A-1030 Wien
datu-aizsardziba@peek-cloppenburg.lv

Norādes par datu aizsardzību

„Peek&Cloppenburg” ir ļoti svarīga personas datu aizsardzība, tādēļ uzņēmums apņemas ievērot likumā noteikto datu aizsardzības kārtību.

1. Jūsu datu izmantošana P&C klienta kartes programmas Īstenošanai

Klienta dati ir Jūsu brīvprātīgi iesniegtās ziņas par Jums un Jūsu kontaktinformācija. Lai īstenotu P&C klientu kartes programmu, mums nepieciešama Jūsu kontaktinformācija: Jūsu vārds un adrese. Jūsu dzimšanas datuma norādīšana ir brīvprātīga. Jautājumu gadījumā Jūs varat norādīt savu tālruņa numuru. Ja vēlaties saņemt P&C e-pasta ziņas, mums nepieciešama arī Jūsu e-pasta adrese. Kad Jūs lietosiet savu P&C klienta karti, mēs apkoposim, apstrādāsim un izmantosim iegūtos klienta kartes datus. Tie ir dati, kas atrodami uz Jūsu kases čeka: apmaksas veids, klienta numurs, datums, vieta, prece un Jūsu pirkumu vērtība. Jūsu klienta kartes datus mēs apstrādāsim un izmantosim, lai istenotu dalību klientu kartes programmā.

2. Jūsu datu izmantošana tirgus pētījumu un reklāmas nolūkos

Jūsu personas datu iegūšana, saglabāšana un izmantošana iekšējo tirgus pētījumu un reklāmas (ne reklāmas pa telefonu) vajadzībām tiks veikta tikai tad, ja šo nolūku īstenošanai būsim saņēmuši Jūsu piekrišanu. Dalībai P&C klientu kartes programmā mums ir nepieciešama Jūsu piekrišana izmantot Jūsu un Jūsu klienta kartes lietošanas datus iekšējo tirgus pētījumu veikšanai. Mēs datus izmantosim jaunu akciju plānošanai, lai tās varētu pieskaņot Jūsu personīgajām interesēm un vajadzībām. Ar Jūsu piekrišanu mēs Jūsu un Jūsu kartes lietošanas datus izmantosim arī personalizētas reklāmas nosūtīšanai pa pastu, kurā sniegsim informāciju par izstrādājumiem, akcijām un piedāvājumiem. Dalība P&C klientu kartes programmā ir iespējama arī bez piekrišanas saņemt reklāmu. Datu nodošana trešajām personām nenotiks bez Jūsu iepriekšējas piekrišanas, izņemot ciktāl tas saistīts ar datu apstrādi, ko veic ar mūsu norādījumiem saistīti pakalpojumu sniedzēji, piem., skaitļošanas centri vai vēstuļu nosūtītāji.

3. Piekrišanas atsaukšana

Jūs jebkurā brīdī varat atsaukt savu personas datu saglabāšanu un izmantošanu, paziņojot par to SIA „Peek&Cloppenburg“, Muitas iela 1A, LV-1010, Rīga, vai „Peek&Cloppenburg” KG Düsseldorf, Berliner Allee 2, D-40212, Diseldorfa, vai „Fashionation Online” KG, Mechelgasse 1, A-1030, Vīne. Atsaucot savu piekrišanu saņemt reklāmu, dalība P&C klientu kartes programmā joprojām ir iespējama. Atsaucot savu piekrišanu izmantot datus tirgus pētījumiem, dalība programmā diemžēl vairs nav iespējama.

Jebkuru jautājumu gadījumā, kas saistīti ar datu aizsardzību, sazinieties ar „Peek&Cloppenburg”:

SIA „Peek&Cloppenburg“
Muitas iela 1A
LV-1010 Rīga
datu-aizsardziba@peek-cloppenburg.lv

Vietņu karteDatu aizsardzībaNospiedums
Atpakaļ