Paziņojums par personas datu aizsardzību (Spēkā no: 2018. gada aprīļa.)

1.       Vispārīgi

1.1.    Saskaņā ar datu aizsardzības likumiem atbildīgā persona ir SIA Peek & Cloppenburg, Muitas ielā 1A, LV – 1010 Riga, e-pasts (turpmāk tekstā - "mēs"). Ar mūsu  variet sazināties e-.tld vai SIA Peek & Cloppenburg Muitas iela 1A, LV – 1010 Riga. Datu aizsardzība un uzvārds, daitu-aizsardziba@peek-cloppenburg.lv.

1.2. Personas dati ir individuāla informācija par jūsu personīgajiem vai faktiskajiem apstākļiem. Šis paziņojums par personas datu aizsardzību apraksta to, kā mēs apstrādājam Jūsu personas datus, kurus Jūs atstājat mūsu vietnē sava apmeklējuma laikā.

1.3. Mūsu partneru uzņēmumos ietilpst tikai P&C uzņēmumu grupas uzņēmumi, kas uzskaitīti pašreizējā mūsu partneru uzņēmumu sarakstā. Atjaunināts saraksts ar atrašanās vietām atrodams šeit https://www.peek-cloppenburg.de/partnerunternehmen vai var tikt pieprasīts pa e-pastu daitu-aizsardziba@peek-cloppenburg.lv 

2.       Personas datu vākšana un izmantošana, izmantojot mūsu vietni 

2.1.   Jūs varat apmeklēt mūsu vietni, aktīvi nesniedzot informāciju par sevi. Tad mēs apkopojam tos personas datus, kurus Jūsu pārlūkprogramma pārsūta uz mūsu serveri. Šie dati ir anonimizēti vai reģistrēti, izmantojot pseidonīmus, lai varētu piegādāt vietnes saturu lietotāja datoram, kā arī, lai mūsu tīmekļa vietnes funkcionalitātes optimizācijas un uzraudzības nolūkos veiktu procesu novērtēšanu un nodrošinātu mūsu informācijas tehnoloģiju sistēmu drošību (Vispārīgās datu aizsardzības regulas 6. panta 1. punkta f) apakšpunkts).

2.2.    Mūsu žurnālfailos (Log files) ir informācija par mūsu tīmekļa vietnes, pārlūkprogrammas tipa, versijas un iestatījumu, operētājsistēmas un interneta pakalpojumu sniedzēja izguves datumu un laiku, tīmekļa lapām, no kurām Jūs nonācāt mūsu vietnē vai kurām Jūs piekļūstat, izmantojot mūsu vietni, un pārraidīto datu apjomu.

2.3.    Atsevišķos gadījumos tiek reģistrēta arī Jūsu IP adrese, t.i., adrese, kuru Jūsu interneta pakalpojumu sniedzējs piešķir jūsu datoram, tiklīdz izveidojat savienojumu ar internetu. IP adrese nodrošina komunikāciju internetā. Jūsu interneta pakalpojumu sniedzējs var saprast, kāda IP adrese tajā brīdī Jums tika piešķirta. Tā kā pilnīgā IP adrese pieļauj vismaz vienu netiešu personisko atsauci, mēs pierakstām Jūsu IP adresi tikai saīsināti (anonimizēti), lai personas atsauce mums tiktu izslēgta un mēs to saglabātu atsevišķi no personas datiem. Parasti žurnālfailu dati tiek izdzēsti pēc 14 dienām.

2.4.   Vietnes nodrošināšanai būtiska ir datu vākšana par vietnes nodrošināšanu un datu glabāšana žurnālfailos. Šajā sakarā nav iebildumu iespēju. 

3.       Google Analytics izmantošana 

3.1.    Mūsu mājaslapā tiek izmantotas sīkdatnes (Cookies), kas apkopo Jūsu datus, izmantojot tikai pseidonīmus. Sīkdatnes ir mazas datu pakas, ko ģenerē tīmekļa serveris un kas tiek glabātas datora cietajā diskā, kad sazināties ar tīmekļa serveri. Cita starpā mēs izmantojam sīkdatnes, lai izveidotu lietojuma profilus reklāmas nolūkiem, tirgus izpētei un tīmekļa vietnes dizaina vajadzībām.  Jūsu piekrišana ir nepieciešama, lai iestatītu sīkdatnes, kas nav absolūti nepieciešamas pieprasītā pakalpojuma sniegšanai. Sīkfailu reklāmkarogā noklikšķinot uz pogas “es piekrītu”, jūs piekrītat datu apstrādei tādā veidā un mērķiem, kas aprakstīti šajā paziņojumā par datu aizsardzību. Jūs jebkurā laikā varat atsaukt savu piekrišanu, attiecīgi iestatot savu pārlūkprogrammas programmatūru. Jau uz Jūsu piekrišanas pamata saglabātās sīkdatnes varat dzēst, izmantojot atbilstošo pārlūkprogrammas funkciju. Sīkāku informāciju skatiet interneta pārlūkprogrammas palīdzības funkcijā. Visaptverošu informāciju par sīkdatnēm, kā arī to, kā novērst vai atcelt sīkdatnes daudzās pārlūkprogrammās atradīsiet šādās vietnēs: https://www.networkadvertising.org/ (angļu valodā) un / vai http://www.aboutads.info/ (angļu valodā). Lūdzu, ņemiet vērā, ka, ja Jūs nepieņemat sīkdatnes, iespējams, nevarēsiet izmantot pilnu vietņu funkciju klāstu.

3.2.    Mēs izmantojam Google Analytics - tīmekļa analīzes pakalpojumus, ko sniedz Google Inc. ("Google"), ar kuru mums ir noslēgts līgums par datu apstrādi. Google Analytics izmanto tā sauktās "sīkdatnes" (Cookies), kas ir teksta faili, kurus var saglabāt Jūsu datorā. Tās satur raksturīgu skaitļu secību, kas ļauj unikāli identificēt pārlūkprogrammu, atkārtoti apmeklējot mūsu vietni, ciktāl sīkdatne nav izdzēsta vai tās derīguma termiņš nav beidzies. Sīkdatne zaudē derīguma termiņu pēc 30 dienām un nesniedz mums nekādu informāciju, kas varētu identificēt Jūs personīgi. Ja apmeklējat noteiktas mūsu tīmekļa vietnes sadaļas un sīkdatnes termiņš vēl nav beidzies, Google, un mēs varam atpazīt, ka esat noklikšķinājis uz reklāmas un tikāt novirzīts uz šo vietni. Ja nevēlaties piedalīties izsekošanas procesā, varat atteikties no nepieciešamā sīkdatnes iestatījuma - piemēram, izmantojot pārlūka iestatījumu, kas parasti deaktivizē sīkdatņu automātisko iestatīšanu.

3.3.    Mēs izmantojam sīkdatnes radītos datus, lai uzlabotu mūsu vietnes un to satura kvalitāti. Sīkdatnes informācija par šīs vietnes izmantošanu parasti tiek nosūtīta uz Google serveri ASV un tur tā tiek saglabāta. Lūdzu, ņemiet vērā, ka mūsu vietnē tiek izmantots paplašinājums "anonymizeIp()" (IP anonimizācija), kā rezultātā Eiropas Savienībā vai citās Eiropas Ekonomiskās zonas līguma pusēs Google Jūsu IP adresi pirms uzglabāšanas un pārraides saīsina (IPv4 adresēm tiek saīsināts pēdējais oktets, un IPv6 adreses tiek samazinātas par pēdējiem 80 bitiem atmiņā), tāpēc tiek izslēgta tiešā atsauce uz personu. Tikai izņēmuma gadījumos pilno IP adresi var nosūtīt uz Google serveri ASV un tikai tur saīsināt to. Papildu tehniskā informācija par IP adreses anonimizāciju atrodama šajā hipersaitē (https://support.google.com/analytics/answer/2763052?hl=de).

3.4.    Google mūsu uzdevumā izmantos informāciju (Vispārīgās datu aizsardzības regulas 28. pants), lai novērtētu kā Jūs izmantojat vietni, apkopotu pārskatus mūsu tīmekļa vietnes darbībā un sniegtu mums citus pakalpojumus, kas saistīti ar vietnes aktivitātēm un interneta izmantošanu (Vispārīgās datu aizsardzības regulas 6. panta 1. punkta f) apakšpunkts). IP adrese, ko Jūsu pārlūkprogramma nosūtījusi Google Analytics kā daļu no Google Analytics, netiks apvienota ar citiem Google datiem.

3.5.    Jūs varat atsaukt savu piekrišanu Google sīkdatņu iegūto datu apkopošanai un apstrādei, lejupielādējot pārlūkprogrammas spraudni parastajām pārlūkprogrammām, kas pieejamas šajā hipersaitē (http://tools.google.com/dlpage/gaoptout?hl=de) un uzstādot to. Turklāt Jūs uzstādīt sīkdatni <a href=“javascript:gaOptout()“>Google Analytics deaktivēšana</a>, kas novērsīs Jūsu informācijas turpmāku apkopošanu, kad apmeklējat šo vietni. Varat arī atspējot sīkdatnes reklāmguvumu uzskaitei, iestatot pārlūkprogrammu, lai tā bloķētu sīkdatnes no domēna "googleadservices.com". Lai iegūtu informāciju par Google Analytics pakalpojumu sniegšanas noteikumiem un konfidencialitātes politiku, lūdzu, apmeklējiet vietni https://www.google.com/intl/pl/policies/. 

4.       Kontaktformulārs 

4.1.    Mūsu mājaslapā tiek piedāvāts kontaktformulārs, ko var izmantot elektroniskajai saziņai. Tur ievadītie dati tiek nosūtīti mums un saglabāti. Tie ietver Jūsu vārdu un e-pasta adresi un, nepieciešamības gadījumā, Jūsu adresi vai klienta kartes numuru. Šie dati ir nepieciešami, lai atbildētu uz Jūsu jautājumiem.

4.2.    Jūsu piekrišana datu apstrādei tiks iegūta kā daļa no iesniegšanas procesa (Vispārīgās datu aizsardzības regulas 6. panta 1. punkta a) apakšpunkts), lai mēs varētu izmantot Jūsu datus, lai sazinātos ar Jums un nosūtītu Jūsu pieprasījumu attiecīgajam partneru uzņēmumam, lai atbildētu uz jautājumiem, kas saistīti ar citu partneru uzņēmumiem. Šajā gadījumā Jūsu piekrišana skan šādi:

"Es piekrītu, ka atbildīgā persona un tās partneru uzņēmumi [https://www.peek-cloppenburg.de/partnerunternehmen] var izmantot savāktos personas datus, lai sazinātos ar mani par manām bažām, un savu piekrišanu varu jebkurā laikā atsaukt, paziņojot par to personas datu apstrādātājam. Piekrišanas atsaukšana neietekmē apstrādes likumību, kas veikta uz Jūsu piekrišanas pamata, līdz tās atsaukšanai. Es arī piekrītu personas datu pārsūtīšanai Peek & Cloppenburg AG, Kalandergasse 4, 8045 Cīrihē, Šveicē, saistībā ar manu lūgumu par šo uzņēmumu." 

4.3.    Mēs izdzēšam personas datus, kas iegūti no kontaktu pieprasījuma, pēc tam, kad uzglabāšana vairs nav nepieciešama, vai arī ierobežojam apstrādi, ja pastāv likumā noteiktās saglabāšanas prasības. 

5.       Personas datu izmantošana reklāmas e-pasta ziņojumu nosūtīšanai 

5.1.    Sniedzot īpašu piekrišanu saņemt reklāmas e-pastu saņemšanai, Jūs piekrītat, ka mēs un mūsu partneru uzņēmumi (skat. 4.3. sadaļu) varam izmantot Jūsu datus reklāmas nolūkos, lai nosūtītu jums piedāvājumus un informāciju par produktiem, pakalpojumiem un mārketinga piedāvājumiem e-pastā ("Newsletter"). Šajā gadījumā Jūsu īpašās piekrišanas teksts skan šādi:

"Ar šo es piekrītu, ka atbildīgā persona un tās partneru uzņēmumi https://www.peek-cloppenburg.de/partnerunternehmen var izmantot manu e-pasta adresi, lai nosūtītu man e-pastus par piedāvājumiem un akcijām, kuru saņemšanu varu atcelt jebkurā brīdī, paziņojot par atcelšanu atbildīgajai personai vai noklikšķinot uz atsaukšanas hipersaites reklāmas e-pasta ziņojumā. Es arī piekrītu personas datu pārsūtīšanai Peek & Cloppenburg AG, Kalandergasse 4, 8045 Cīrihē, Šveicē. " 

5.2.    Lai pieteiktos mūsu reklāmas e-pasta saņemšanai, mēs izmantojam dubultās izvēles procedūru. Pēc reģistrācijas mēs nosūtīsim Jums atsevišķu e-pastu ar lūgumu apstiprināt, ka vēlaties saņemt mūsu reklāmas e-pastus. Pēc Jūsu apstiprinājuma saņemšanas mēs saglabāsim Jūsu e-pasta adresi, lai nosūtītu Jums reklāmas e-pastus. Tiesiskā situācija ir balstīta uz Vispārīgās datu aizsardzības regulas 6. panta 1. punkta 1. daļas a) apakšpunktu. Turklāt, reģistrējoties, mēs ievācam izsaucējdatora IP adresi, kā arī reģistrācijas datumu un laiku. Šo datu vākšana ir paredzēta, lai novērstu pakalpojuma vai izmantotās e-pasta adreses ļaunprātīgu izmantošanu (Vispārīgās datu aizsardzības regulas 6. panta 1. punkta f) apakšpunkts). Ja Jūs nekavējoties neapstiprināsit savu reģistrāciju reklāmas e-pasta saņemšanai, mēs izdzēsīsim Jūsu informāciju.

5.3.    Reklāmas e-pasta nosūtīšanai obligāti jānorāda tikai Jūsu e-pasta adrese. Citu datu uzrādīšana ir brīvprātīga, un tie tik izmantoti, lai Jūs uzrunātu personīgi.

5.4.    Mēs saglabāsim Jūsu e-pasta adresi tik ilgi, kamēr jūsu reklāmas e-pasta abonements ir aktīvs vai līdz brīdim, kad Jūs iebildīsiet pret tās izmantošanu. Lai paveiktu šo uzdevumu, mēs sadarbojamies ar saviem partneru uzņēmumiem https://www.peek-cloppenburg.de/partnerunternehmen, kuriem mēs varam atklāt Jūsu informāciju reklāmas nolūkos, pamatojoties uz Jūsu piekrišanu. Datu pārsūtīšana trešajām personām, kas nepieder šeit minētajiem partneru uzņēmumiem, netiek veikta.

Jebkurā laikā varat atcelt savu piekrišanu reklāmas e-pastu pārsūtīšanai un atteikties no jaunumu saņemšanas. Atteikumu varat nosūtīt, noklikšķinot uz hipersaites, kas norādīta katrā reklāmas e-pastā, pa e-pastu datu-aizsardziba@peek-cloppenburg.lv vai nosūtot ziņu uz Peek & Cloppenburg sabiedrības juridisko, Muitas ielā 1A, LV - 1010 Rīga . 

6.       Iebilde pret Jūsu datu apstrādi vai atsaukums 

6.1.    Ja Jūs esat piekritis savu datu apstrādei, varat to jebkurā laikā atsaukt. Šāds atsaukums ietekmē Jūsu personas datu apstrādes pieļaujamību tikai nākotnē, bet ne laiku, pirms paziņojums par atsaukumu tiek saņemts.

6.2.    Ciktāl Jūsu personas datu apstrādi balstām uz interešu līdzsvarošanu saskaņā ar Vispārīgās datu aizsardzības regulas 6. panta 1. punkta f) apakšpunktu, Jūs varat iebilst pret datu apstrādi. Tas attiecināms uz gadījumiem, ja apstrāde nav nepieciešama, lai izpildītu ar Jums noslēgtu līgumu. Šāda iebilduma gadījumā mēs lūdzam izskaidrot iemeslus, kāpēc mums nevajadzētu apstrādāt Jūsu personas datus tā, kā mēs esam darījuši. Jūsu pamatoto iebildumu gadījumā mēs izskatīsim situāciju un pārtrauksim, vai pielāgosim datu apstrādi, vai norādīsim Jums mūsu pārliecinošos likumīgos iemeslus, kuru dēļ mēs turpinām datu apstrādi. 

7.       Jūsu tiesības 

7.1.    Jums attiecībā uz jūsu personas datiem ir šādas tiesības:

-          Tiesības saņemt izziņas,

-          Tiesības uz Jūsu personas datu labošanu vai dzēšanu, izņemot personas datus, ko esam pieprasījuši rēķinu izrakstīšanai vai kuriem piemēro likumā noteikto saglabāšanas termiņu,

-          Tiesības ierobežot datu apstrādi,

-          Tiesības iebilst pret datu apstrādi,

-          Tiesības uz datu pārnesamību.

Jums ir arī tiesības iesniegt sūdzību datu aizsardzības uzraudzības iestādei par jūsu personas datu apstrādi, ko mēs veicam.

7.2. Jūsu pieprasījumus lūdzam nosūtīt uz e-pastu: datenschutz@peek-cloppenburg.lt vai:

Peek & Cloppenburg Muitas ielā 1A, LV - 1010 Rīga

Datu aizsardzība, atbildīgais par personas datu aizsardzību


Muitas ielā 1A, LV - 1010 Rīga

Vietņu karteDatu aizsardzībaNospiedums
Atpakaļ

Mēs izmantojam sīkdatnes, lai uzlabotu šīs vietnes izmantošanu. Noklikšķinot uz “Es piekritu”, Jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. Ar sīkāku informāciju par personas datu apstrādi un ar sīkdatņu politiku Jūs varat iepazīties šeit.