SIA “Peek & Cloppenburg” vispārējie dāvanu karšu izpirkšanas noteikumi un nosacījumi

  

1. Piemērošanas joma

Uzņēmumā SIA “Peek & Cloppenburg” (“P&C”) iegādāto dāvanu karšu (“Dāvanu karte”) izpirkšana tiek veikta, pamatojoties tikai uz šiem vispārējiem izpirkšanas noteikumiem un nosacījumiem (“Izpirkšanas nosacījumi”).

2. Dāvanu kartes izpirkšana

a) Dāvanu karti var izmantot visos stacionārajos veikalos, kuros “P&C or ANSON” (“Veikali”) veic saimniecisko darbību. Rumānijā, Serbijā, Horvātijā, Austrijā un Polijā dāvanu karšu izpirkšanas nosacījumi neattiecas. Attiecībā uz “Peek & Cloppenburg” veikaliem Vācijā piemēro 2. punkta b) apakšpunktā minētos izņēmumus.

b) Dāvanu karte ir derīga Vācijā tikai “Peek & Cloppenburg KG”, Diseldorfa, veikalos, kas šobrīd ir atrodami šādās vietās: Ašafenburga, Augsburga, Bādhomburga,Bergišgladbaha, Berlīne, Boholta, Dortmunde, Dīrene, Diseldorfa, Erlangene, Ešveilere, Esene, Frankfurte pie Mainas, Gīsena, Hāgene, Halle (Zāle), Hamma, Hānava, Hildene, Homburga, Hirte, Kaizerslauterne, Karlsrūe, Koblenca, Ķelne, Leipciga, Leina-Gintersdorfa, Leverkūzene, Ludvigshāfene pie Reinas, Līnene, Mainca, Manheima, Menhengladbaha, Mīlheima pie Rūras, Minhene, Nei Izenburga, Neinkirhene, Neisa, Oberhauzene, Potsdama, Reklinghauzene, Rēgensburga, Rozenheima, Zārbrikene, Zārluī, Zīgene, Štutgarte, Zulcbaha (Taunusa), Troisdorfa, Ulma, Fīrnheima, Veiterštate, Vīsbādene, Vildava un Vupertāle.

c) Dāvanu kartes izpirkšana stacionārajos veikalos notiek samaksas brīdī, pie kases uzrādot dāvanu karti. Pēc tam dāvanu kartē rezervēto summu automātiski atskaita no maksājamās summas.

d) Viena pirkuma ietvaros ir iespējams izpirkt vairākas dāvanu kartes.

e) Pārrobežu izpirkšanas gadījumā valūtā, kas nav euro, tiek piemērots Eiropas Centrālās
bankas publicētais maiņas kurss izpirkšanas dienā.

3. Nopērkamās preces

Dāvanu karti var izpirkt, lai iegādātos preces, kas tiek piedāvātas norādītajos veikalos un interneta veikalos. Izņemot preces un pakalpojumus, kas tiek piedāvāti veikalu kafejnīcās.

4. Atlikums

Konkrētās dāvanu kartes (atlikušo) kredītu var apskatīt, noskenējot uz dāvanu kartes uzdrukāto
QR kodu vai tieši vietnē: peek-cloppenburg.lv/giftcard. Lai to izdarītu, attiecīgajā laukā ir jāievada dāvanu kartes 13-ciparu numurs un 6-ciparu PIN kods. Attiecīgi dāvanu kartes atlikumu var pārbaudīt arī veikalos esošajās kasēs.

5. Dāvanu kartes derīguma termiņš

Dāvanu kartes izpirkšana iespējama 3 gadu laikā no iegādes datuma.

6. Dāvanu kartes nozaudēšana vai zādzība

“P&C” nav atbildīgs par dāvanu kartes nozaudēšanu vai zādzību. Izmantojot dāvanu karti, netiek veikta likumīguma pārbaude, t.i., vai persona, kura izmanto dāvanu karti, ir pilnvarota izmantot ar to saistīto kredītu.

7. Dāvanu kartes summa netiek izmaksāta

Dāvanu kartes (atlikušā) kredīta pilnīga vai daļēja izmaksa nav iespējama.

8. Atmaksa par atgriezto preci

Ja ar dāvanu karti apmaksātas preces tiek atgrieztas, piemēro šādus nosacījumus:

a)     Ja preces pilnībā apmaksāja ar dāvanu karti, naudas atmaksa tiks veikta vienlaikus ar
preces atgriešanu, izsniedzot jaunu digitālo dāvanu karti, kas ir vienāda ar pirkuma cenu,
kas sākotnēji samaksāta par klientam atgriezto preci.

b)     Veikalā: Ja preču iegādei veikalā tika izmantots cits maksāšanas veids – papildus dāvanu kartei, tad naudas atmaksa tiks veikta pilnībā skaidrā naudā pēc preces atgriešanas
(naudas atmaksa vienāda ar pirkuma cenu, kas sākotnēji samaksāta par preci).